"Sposoby na dobre zdrowie, piękne kształty i jeszcze lepsze zamopoczucie"

Testujemy nowoczesne technologie dla zdrowia, pięknych kształtów i dobrego samopoczucia. Rezultaty oczekiwane uzyskujemy w zdecydowanie krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych metod treningowych.

Czy chcesz zmienić swoje życie raz na zawsze, pozbyć się lenistwa i zabrać się za budowanie wymarzonej sylwetki? Męczy Cię siedzenie w bezruchu mając świadomość, że w tym czasie mógłbyś zacząć robić coś dla siebie?Jeżeli zdecydowałeś już się na regularne ćwiczenia fizyczne, powinieneś wiedzieć "z czym się je".

Odradzam w początkowej fazie ćwiczenie na własną rękę, gdyż bez doświadczonego pomocnika możemy narobić sobie więcej krzywdy, niż mielibyśmy korzyści. Nasza Krakowska siłownia i sauna w King Square oferuje właśnie taką pomoc - doświadczony personel zadba, aby nie stała Ci się żadna krzywda, natomiast najlepszej jakości, nowoczesny sprzęt doda komfortu w wykonywaniu ćwiczeń.

Nasza oferta
W naszej ofercie posiadamy również klub fitness, gdzie będziesz mógł spalić nadmierną tkankę tłuszczową, oraz dopracować wygląd swojej sylwetki. Świetny, dobrej jakości sprzęt pomoże osiągnąć najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie. W sieci klubów Fitness Academy, która nastawiona jest na wszelkich chcących ćwiczyć klientów, można ćwiczyć od wieku dziecięcego, górnej granicy nie ma. To czyni nasze kluby ogromnie popularnymi, przyjaznymi dla klienta centrami, gdzie chętnie czas spędzają nawet całe rodziny. 

Podsumowując...
świetny, nowoczesny sprzęt, doświadczony oraz posiadający ogromną wiedzę na temat sportu personel, jak i bardzo dobra atmosfera tworzą miejsce, z którego nie chcę się wracać. Ze swojej strony mogę jedynie zachęcić do pracowania nad samym sobą i rozpoczęcia ćwiczeń u nas.Widzimy się na siłowni!

Zobacz to na zdjęciach:

apteki

lekarstwa

leczenie

sport

fitness

siłownia